FİLİPİNLİ BAKICI KİM?

Ev hizmetlisi sektöründe Dünya’nın en çok konuştuğu filipinli bakıcılar kimdir?Son zamanların en popüler ve çok tercih edilen filipinli bakıcı; olmasının başlıca nedenleri arasında profesyonel hizmet sunuyor olmalarıdır. Ülkemizde yada Dünyadaki bir çok ülkede yaşayan aileler ingilizce bilen bakıcı arıyorum! diyerek, filipinli bebek bakıcısı tercih etmektedir.

Dünyanın bir çok ülkesindeki ebeveynler, filipinli çocuk bakıcısı dediğimiz kişileri ilk olarak her ülkeyi gezen cruise gemilerinde personel olarak hizmet verirken tanımıştır. Filipinli vatandaşlar sundukları kaliteli, tecrübeli ve profesyonel hizmetleri ile dikkat çekmiştir. Detaylı bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz.

NEDEN FİLİPİNLİ BAKICI?

Filipinli dadıların en belirgin bilinen özellikleri arasında ülkenin ana dilinin İNGİLİZCE konuşuyor olmasıdır. Filipinli çocuk bakıcısı bayanların %70 – %80 ini iyi derece de İngilizce bilen bakıcı kişilerdir. Ülkede eğitime ciddi önem verilmektedir. Filipinli vatandaşların %60 – %70 gibi oranı kolej yada üniversite mezunudur.

Filipinli vatandaşlar hizmet vermeyi seven ve işlerine sadık olması ile bilinmektedir. Güvene dayalı bir sistem ve duygu ile çalışmaktadır. Filipinli bakıcı; işverene karşı yüksek sadakat, sevgi ve saygı ile görevini yerine getirmektedir. Filipinli bakıcı ve dadı küçük şeyler ile mutlu olmayı başaran vatandaşlardır. Bundan dolayı güler yüzlü, sevgi ve saygı dolu bireylerdir.

filipinli-bakici-ücretleri

FİLİPİNLİ BAKICI ÜCRETLERİ

Filipinli bakıcı arayan ailelerin en çok merak ettiği ve Google.com’da araştırdığı konulardan biride Filipinli bakıcı ücretleri olmuştur. Son zamanlarda eğitimli ve ingilizce bilen bakıcı ile çalışmak isteyen aileler bakıcı fiyatları 2019 yılında ise dolar yada TL maaş ödemesi konusu değişen döviz kurlarına bağlı olarak personelle anlaşarak ödemeyi TL olarak da yapabilmektedir. Filipinli bebek bakıcısı veya İngilizce bilen çocuk bakıcısı maaşı bakıcı özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Sizde Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.

filipinli bakıcı nasıl bulunur?

Güvenilir ve referanslı Filipinli Bakıcı bulmanın en kolay yollarından biri Dora Danışmanlık şirketini aramaktadır. Portföyümüzde yurt içinde Türkiye’de bulunan aktif olarak çalışan, yaklaşık olarak 5000’den fazla Filipinli Dadı’nın özgeçmiş (CV) si bulunmaktadır.

Portöyümüzde ayrıca yurt dışında dubai, tayland, hong kong, kıbrıs ve filipinlerde ülkesinde Türkiye’ye gelmeyi bekleyen binlerce filipinli bakıcı bayanlara ait özgeçmiş CV ile alanında uzman insan kaynakları danışmanlarımızla sizlere itina ile seçtiğimiz filipinli dadı adayları ile tanıştırıyoruz.

HEMEN BAŞVURU