Hasta Bakıcı Ankara

Sizde Ankara’da hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara hasta bakıcı ücretleri, Ankara hasta bakıcısı nasıl bulunur? Ankara hasta bakıcısı, Ankara yabancı hasta bakıcısı, Ankara refakatçi, Ankara yatılı hasta bakıcı bayan ve daha fazlası için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara’da herhangi kaza, doğum veya sonradan yaş vb. kriterlere bağlı olarak fiziksel hareketin kısıtlanması nedeniyle evde hasta bakımı ihtiyacı olan genç yada yaşlı yakınlarınız için ACİL durumlarda 7 gün | 24 saat Ankara’ya hasta bakıcı temin ediyoruz.

Ankara hasta bakıcısı arıyorum! diyen, değerli hasta yakınlarımız için koşulsuz güvenilir hizmet, tecrübeli ve deneyimli hasta bakıcı portföyümüzle hasta bakım hizmetleri veriyoruz.

 • Evde Hasta Bakıcısı Ankara
 • Hastanede Hasta Bakıcısı Ankara

Yatalak Hastalar için Bakıcı

Yatalak hastalar için daha sabırlı ve özenli bir bakım gerekir. Temizlik ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması, ilaçların düzenli olarak verilmesi, 2 saatte bir yatak yarası oluşmaması için hastanın çevrilmesi gibi işler oldukça önemlidir.

Genelde yatalak hastalar için belirli zaman dilimlerinde hemşireler gelerek daha kontrollü bir şekilde bakıma destek olmaktadır. İlaç saatinin düzene girmesi, rutin bakımların yapılması, kitap okuma gibi aktivitelerin yapılması için bir bakıcı en iyi çözümdür. Genelde yaşlıların maaşlarını vererek bakımlarını yapacak kişilerin yatılı olarak çalıştırılması söz konusu olduğundan, bu tür hizmetler için yatılı bakıcılar görev yapar.

Dora Danışmanlık, hastanızın bulunduğu ortam ve koşullara göre günlük, gündüzlü veya yatılı olmak üzere her çalışma şekline uygun referanslı hasta bakıcı kadromuzla ile hizmetinizdeyiz.

”Evde Hasta Bakıcısı”

Yalnız veya aile bireyleri yanında yaşayan, yatalak yada kısmı fiziksel engeli olan yakınlarınıza hasta bakıcılık alanında kendini geliştirmiş ve evde hasta bakıcı personellerimizle kalıcı çözümler sunuyoruz. Evde hasta bakıcı hizmeti sunan erkek yada bayan elemanlarımızla, sizlerin tercih edeceği çalışma şekline göre; ister yatılı isterseniz gündüzlü olmak üzere tam zamanlı hizmet verir.

Bilgilendirme: hasta bakıcı ücretleri personellerimizin çalışma şekli ve hastanın durumu göz önünde bulundurularak evde,hastanede,gündüzlü veya yatılı çalışmasına bağlı olarak fiyatları farklılık göstermektedir!

Hasta yaşlı bakımı dikkat ve tecrübe isteyen hasta bakıcılık hizmetidir.

Bakıcı seçerken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeri ise; hasta bakıcı firmaları arasından size en uygun olanı seçmektedir. Bu konuda sizlere 14 yıllık tecrübemizle hasta bakıcı şirketleri arasında en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururu ve bilinci ile hizmet veriyoruz.

”Hastanede Hasta Bakıcısı”

Hastanın sağlık durumuna bağlı olarak, ev ortamında değilde! Gözetim altında kalması halinde hastanede bakımı yapılması gereken hastalar için, özel hasta bakıcı portföyümüzle hasta bakım hizmeti sağlıyoruz.

Hastanede bakımı yapılacak yakınlarınız için yatılı veya gündüzlü olarak hizmet verecek personellerimizle sizler profesyonel bakım desteği veriyoruz.

Ankara hasta bakıcı arayan aileler için güleryüzlü, güvenilir, eğitimli ve referanslı hasta bakıcısı Ankara portföyümüz deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Alanında uzman insan kaynakları personellerimiz size veya yakınlarınıza en uygun adayı belirlemek için itina ile çalışmaktadır.

Sizde Ankara hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara hasta bakıcı arayan hasta yakınları en çok merak ettiği ve Google.com’da araştırdığı konulardan başında Ankara hasta bakıcı ücretleri olmuştur. Son zamanlarda eğitimli ve referanslı bir aday ile çalışmak isteyen aileler Ankara bakıcı fiyatları 2019 yılında ise dolar yada TL maaş ödemesi konusu değişen döviz kurlarına bağlı olarak personelle anlaşarak ödemeyi TL olarak da yapabilmektedir. Yabancı hasta bakıcısı veya günüzlü-yatılı olarak bakıcı maaşı, bakıcının özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

 • Türk
 • Filipinli
 • Rus
 • Ukraynalı
 • Etiyopyalı
 • Nepalli
 • Özbekistanlı “Özbek”
 • Türkmenistanlı “Türkmen”
 • Kırgızistanlı “Kırgız”
 • Gürcistanlı “Gürcü”
 • Azerbaycanlı “Azeri”
 • Moldovyalı “Moldov”
 • Bulgaristanlı “Bulgar”

HEMEN BAŞVURU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir