İngilizce Bilen Bakıcı

filipinli-bakici-ücretleri

Yabancı Dil Bilen Bakıcı

Günümüz koşullarında ebeveynler çocuklarının gelişim süreci içerisindeyken, Dünyada geçerli olan ve gelecek iş hayatlarında hayati önem taşıyan İNGİLİZCE, FRANSIZCA, ALMANCA, İTALYANCA vb. yabancı dil bilen bakıcı yada dadı ile çocuğunun büyümesi ve bakımının yapılmasını tercih etmektedir.

Sizde ingilizce bilen bakıcı arıyorum! Diyorsanız. Vakit kaybetmeden hemen bizi arayabilirsiniz.

Yabancı dil bakıcı ile çocukların büyümesi çocuğun geleceği için önemli bir avantajdır. Küçük yaşlardaki çocuklarımızın yeni bir dil konuşabilmesi çok daha hızlı ve kolaydır. Bu nedenle birçok müşterimiz bizden kendilerini ingilizce bilen bakıcı abla ile tanıştırmamızı istiyor.

Çocuklarla çok iyi anlaştığı gözlenen Filipinli bakıcı, bebek ve çocuk bakımı konusunda profesyonel davranmaları ve yumuşak huyluı olmaları nedeniyle en çok tercih edilen bakıcıdır. Birçok ebeveyn bakıcı tercihini Filipinli bakıcılardan yana tercih ediyor.

Genellikle büyük şehirlerdeki ebeveynler tarafından talep edilen çocuk bakıcısı sektöründe, istihdam büroları da bu kentlerde yoğunluk göstermektedir. Talep etmeniz halinde şehir dışında da istihdam ettirebileceğiniz yabancı dil bilen bakıcı adayınız, ihtiyaç duyulan süre dahilinde sözleşmeye bağlı olarak çalışabilmektedir.

Ailenin hayatına uyum sağlayan ve yaz / kış tatiller, iş gezileri ya da özel zamanlarda da aileler bakıcıları da yanlarında istemektedir.Talep ettiğiniz ingilizce bilen bakıcı adayı, talep ettiğiniz kriterlere uygunluğuna göre seçilerek sizinle görüştürülür.

Firmamızın çalışma prensipleri doğrultusunda ingilizce bilen çocuk bakıcısı ve bakıcı talep eden ailenin her ikisinin de çıkarları gözetilerek hizmet verilmektedir.

Sizde yabancı dil bilen, ingilizce bilen bakıcı veya dadı arıyorum! Diyorsanız. Hemen bizi arayabilirsiniz.