İzmir Bebek Bakıcısı

Sizde İzmir’de bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.

İzmir bebek bakıcı ücretleri, İzmir’de bakıcı nasıl bulunur? İzmir bebek bakıcısı, İzmir yabancı bebek bakıcısı, İzmir dadı, İzmir yardımcı bayan ve daha fazlası için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

”Bebek bakıcısı adayınızı şansa bırakmayın!”

Dora danışmanlık 2005 yılından itibaren 0-3 yaş bebeği olan ebeveynler için; bebek bakımı konusunda tecrübeli, referanslı ve profesyonel bebek bakıcısı İzmir ve çevresindeki ilçelere güvenilir bakıcı temin eden danışmanlık şirketidir.

Güvenilir Bebek Bakıcısı

Genellikle ebeveynler doğuma 2-3 hafta kala yada doğumdan sonra bebekleri için öncelikle merhametli, güvenilir ve sevgi dolu bebek bakıcısı aramaya başlar. Özellikle bu arama sürecinde ebeveynlerin 1.aklına gelen her zaman yakın çevredeki kişiler (örneğin;komşu vb.) yada akrabalar olmaktadır. Bebek bakıcı arama ve bulma sürecinin bu şekilde başlamasının en büyük nedeni, bebeğinin bakımı konusundaki her anne ve babanın haklı olarak endişe ve korku duymasıdır.

Profesyonel Bebek Bakıcısı

Özellikle İzmir bebek bakıcısı bulma süreci; çalışan veya belli bir ay sonra çalışmaya tekrar devam edecek anne için, daha zorlu süreç olmaktadır.Bu süreç içerisinde ebeveynler iyi yada kötü birden fazla deneyim edinerek son aşamada çıkar yol bulamayan ebeveynler genellikle profesyonel hizmet alma kararı verir.

Bundan sonrası ise referanslı bebek bakıcısı arıyorum! diyerek google.com, yandex.com gibi arama motorları üzerinden birden fazla terim kullanarak güvenilir bakıcı şirketi aramaktadır.

İyi Bir Bebek Bakıcısı Nasıl Olmalıdır

Ebeveyn olarak anne ve babanın yanı sıra İzmir bakıcı danışmanlık hizmeti veren kurumun önemi çok büyüktür. Sebebine gelecek olursak, bakıcı adayı seçilirken ilk olarak adayın profili ile bakım konusundaki beklentilerin tespiti büyük önem taşımaktadır. Daha sonrasında yaşanabilecek anlaşmazlıkların önüne önceden geçilebilmesi için ebeveynler ve danışmanlık şirketi birlikte bebeğin kusursuz bakımı için uygun iyi bir bebek bakıcısı profili oluşturulmalıdır. Bebek bakıcısı profili oluşturulduktan sonra, danışmanlık firması aday havuzundan ailenin tüm kriterlerini karşılayan bebek bakıcısı gerekli mülakatları tamamladıktan seçmeli ve aileye sunmalıdır.

 


İkiz Bebek Bakıcısı

Tek bebek ile ikiz bebek bakımı arasında ciddi farklılık göstermektedir. İkiz bebekleri olan ebeveynlerimiz bakıcı adayını seçerken biraz daha bilgili ve tecrübeli olanı seçmelidir. İkiz bebek bakımı öncelikle hakimiyet ve dikkat istemektedir. Özellikle meslek olarak kendine ikiz çocuk bakımı seçen profesyonel bakıcı adaylarını bakıcı şirketimizin aday havuzunda bulabilirsiniz.

Eğitimli Bebek Bakıcısı

Eğitimli bebek bakıcısı denildiğinde aklı ilk olarak diplomalı bakıcı gelebilmektedir. Eğitimli bakıcının bebek için artıları nelerdir? Çocuk psikolojisi ve gelişimi veya bebek hemşiresi olan eğitimi üniversitelerin ilgili bölümlerinden başarı ile bitirmiş bilgi birikimi bulunan adaylardır. Örneğin; okul öncesi öğretmenlik mezunu ablalar bulunmaktadır. İlk yardım gerekmesi halinde ebeveynle birlikte yada durumun acil olması durumunda inisiyatif alarak hareket etme sağ duyusuna sahip bilinçli kişilerdir. Çocuk gelişimi mezunların bebek ve çocukların gelişimi konusunda ciddi katkı sağlayan profesyonel bakıcı grubundadır.

Yasal İzinli Bebek Bakıcısı

Ülkemizde yasal izinleri yani oturma (ikamet) izni veya çalışma izni bulunması gereken bakıcılar, yabancı bebek bakıcısı grubudur. Türkiye’de yabancılar özellikle ev hizmetleri sektöründe bakıcılık hizmeti verdiği için devlet ikamet izinli veya çalışma izini şartı getirmiştir. Eviniz de yasal izinleri bulunan personellerle çalışmak istiyorsanız! Dora danışmanlık bünyesinde hali hazırda oturma izni veya çalışma izni kartı bulunan yasal izinli bebek bakıcısı adayları ile parttime, gündüzlü veya yatılı çalışmaktadır.

“Bakıcının mutluluğu, çocuğun mutluluğu demektir. “Aileler, bakıcıya saygı duymalı, değer vermeli ve ihtiyaçlarına duyarlı olmalıdır”

Bebek bakma konusunda güvenilir, deneyimli, referanslı, eğitimli, tecrübeli, yasal ikamet (oturma) izni veya çalışma izni sahibi bulunan İzmir’de çalışabilecek yabancı bebek bakıcısı portföyümüz bulunmaktadır.


filipinli-bakici-ücretleri

İzmir’de bebek bakıcı arayan aileler için güleryüzlü, güvenilir, eğitimli ve referanslı bebek bakıcı portföyümüz deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Alanında uzman insan kaynakları personellerimiz size ve bebeğinize en uygun adayı belirlemek için itina ile çalışmaktadır.

Sizde İzmir bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız! Hemen bizi arayabilirsiniz.


İzmir’de bebek bakıcı arayan ailelerin en çok merak ettiği ve Google.com’da araştırdığı konulardan biride İzmir bebek bakıcı ücretleri olmuştur. Son zamanlarda eğitimli ve ingilizce bilen bebek bakıcı ile çalışmak isteyen aileler bakıcı fiyatları 2019 yılında ise dolar yada TL maaş ödemesi konusu değişen döviz kurlarına bağlı olarak personelle anlaşarak ödemeyi TL olarak da yapabilmektedir. Yabancı bebek bakıcısı veya İngilizce bilen bebek bakıcısı maaşı, bakıcı özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

 • Türk
 • Filipinli
 • Rus
 • Ukraynalı
 • Etiyopyalı
 • Nepalli
 • Özbekistanlı “Özbek”
 • Türkmenistanlı “Türkmen”
 • Kırgızistanlı “Kırgız”
 • Gürcistanlı “Gürcü”
 • Azerbaycanlı “Azeri”
 • Moldovyalı “Moldov”
 • Bulgaristanlı “Bulgar”

HEMEN BAŞVURU